برو به محتوای اصلی

کشمونِ تازه
کشمونِ تازه
25 عضو
10 مطلب

خیلی چیزها توی ارتباط دادن کشاورز و دوست خریدارش، می تونست بهتر و کاراتر و دوست داشتنی تر و دلپذیرتر باشه! این شد که گفتیم استپ! الان شاید وقت چرخشه! 
به ما کمک کنین تا کشمون جدیدی به دنیا بیاریم! چیزی که واقعا برای ما کار کنه و دوستش داشته باشیم! لطفا برامون از زاویه دیدتون بنویسین! عاشق خوندن خیال پردازی های شما هستیم! 

علی ۲ سال پیش دیدگاه افزود
Post
سنجاق شد
#کشمون #مسیر_جدید #چرخش #pivot #مفیدتر_باشیم کشمون رو اگه بکوبین و دوباره بیارین بالا، چطوری می کنینش؟ نقطه شروع اونجا بود که یک کشاورز پسته فقط به تلفن و پیام بسنده نکرد و اصلا با نمونه پسته اش پاشد اومد دفتر تهران… و چه پسته ای هم داشت! دمش گرم. ما خودمون همونجا مشتریش شدیم. از طرف دیگه از دوستان خریدار کشمون نظرسنجی کردیم و می دونستیم یکی از سه تا پر درخواست ترین محصولات برای اضافه شدن به کشمون، پسته است. ما فقط باید دست این دو طرف رو می ذاشتیم توی هم. اما نتونستیم. بله ما خیلی شلوغ و... (بیشتر)
علی ۲ سال پیش پسندید
Discussion

اجازه دهید تا خریداران ، کیفیت را تعریف و انتخاب کنند.

به آقای قائم پناه و اعضا محترم " گروه هم اندیشی کشمون" به دلیل تحول کیفی ایجاد شده در اظهارنظرها ، مسئله یابی و افزایش واقع بینی تبریک می گویم . (به دلایلی از عبارت " قبیله کشمون" استفاده نکرده ام).

______________________________________________________________________

قیمت کالا ، سیستم قیمت گذاری ، کم توجهی به ذائقه و سبک زندگی مصرف کننده ، کم توجهی به روش های مختلف کنترل کیفیت، کم توجهی به نوسانات قیمت فروش کشاورزان خارج از کشمون و غیره همگی ازعوامل ایجاد مشکل ناکافی بودن تقاضا در کشمون است ولی مشکل اصلی کشمون ، به رسمیت نشناختن حق تعریف... (بیشتر)

علی ۲ سال پیش دیدگاه افزود
Post
نظرتون راجع به دستگاه refill برای محصولات کشمون چیه؟ مدیریتش با خود کشمونه، کلی فروشگاه می‌تونه تو سراسر کشور یک استند کشمون داشته باشه مثلن تو مراکز خرید تاپ یه دونه بذاریم(خیلی نیش مارکت😬) یا یه سری محصولات توی مرکز خریدهای زنجیره ای، قیمت گذاری و نوع محصول متناسب با مخاطب باشه. سختی تازه نگه داشتن محصولات رو داره اما.
الهام ۲ سال پیش پسندید
Post
سلام به عنوان یکی از همراهان کشمون که تقریبا از اوایل باهاتون آشنا شدم و چند وقت پیش اولین خریدم رو تجریه کردم یه سری پیشنهاد به کشمون تازه میدم. کشمون در تلاشه محصول رو از کشاورز تامین، آزمایش و ارائه کنه، درسته؟ پس باید به نسبت کالاهایی که چندین واسطه میخوره ارزونتر به نظر بیاد. خب خیلی خوبه که در تلاش باشید محصولات رو گسترش بدید اما سعی کنید پارامترهای خودتون رو هم داشته باشید که کیفیت مثل با سلام متعدد نشه. خیلی خوبه بتونید خودتون رو به یه پلتفرم تبدیل کنید اما نکته بالا مهمه. نمیدونم به فکر... (بیشتر)